Blog

Judyta i Jakub.

Mam zaszczyt przedstawić Wam koleją historię widzianą moimi oczami. Judyta i Jakub dzień swojego ślubu ustalili na 4.08.2018 roku.

Fotografowanie zacząłem od przygotowań Judyty w salonie kosmetycznym Przystanek Piękna w Pszczynie. Bardzo lubię ten etap podczas zdjęciach. Po zrobieniu makepu przenieśliśmy się do domu Judyty (musicie wiedzieć że Judyta mieszka w mojej miejscowości, pięknej Łące, wiec można powiedzieć, że jesteśmy sąsiadami co prawda bardzo dalekimi, ale jesteśmy :P). Pisałem już, że przygotowania w domu, w którym kręci się sporo ludzi to najlepsze co może być do fotografa ponieważ nikt nie zwraca na mnie uwagi?

Ślub odbył się w tutejszym pięknym drewnianym kościele. O ceremonię zadbali zaprzyjaźnieni księża dzięki czemu uśmiech Pary młodej nie znikał z twarzy. Przysięga w otoczeniu rodziny i przyjaciół zapoczątkowała ich związek małżeński. Na Przyjecie weselne do Domu Markowym w Porębie pojechaliśmy wymarzonym Cadillaciem Eldorado Kuby. Co do zabawy na weselu, co tu dużo pisać był ogień!!! Do tego świetne drinki Adama oraz jego pokaz barmański i impreza udana do białego rana.

Plener- o tak to uwielbiam. Piękni, zakochani młodzi w otoczeniu mega klimatycznego starego Bielska oraz gór. Ale już nie będę się rozpisywał po prostu zobaczcie sami.